Hakkımızda

Key Teknik’in, uzun yıllara dayanan tecrübe ve bilgi birikimini kullanarak ürettiği Gömme Rezervuar ürünleri; Wilco ve iş ortaklarımızın markaları ile Türkiye’de ve dünyanın 21 değişik ülkesindeki binlerce evde ve işyerlerinde sorunsuz bir şekilde kullanılmaktadır. 2012 yılını "Wilco" markası için "tanıtım-yatırım ve atılım", 2013 yılını "pazar lideri olma" yılı olarak belirleyen firmamız "Wilco" markasına yatırım yapmaya başlamıştır. 5 sene içersinde Dünya’nın ilk 5 üreticisinden biri olma yolunda sağlam adımlarla ilerleyen firmamız sektöre getirdiği yenilikler ile pazardaki lider haline gelmiştir. "Liderlik" anlayışımız sadece adetsel olarak büyüklüğümüzü değil, aynı zamanda sektöre yaptığımız yeniliklerle yön verişimizi ve yarattığımız katma değeri içermektedir. Yıllardır adı dışında ürünün farklı bir özelliği olmayan yabancı markalı ürünlere ödenen ve yurtdışına giden milyonlarca dövizin kaybına engel olmak, global sektörde Türkiye’nin adını duyurmak, istihdam yaratmak ve Türkiye ekonomisine katma değer yaratmak amaçları ile üzere yola çıktık. Asma klozet pazarının gün geçtikçe gelişmesi ve mimarların banyoları daha zarif ve ergonomik tasarlama niyetleri Gömme Rezervuar pazarının çok hızlı artmasına neden olmaktadır. Bu pazarda sıradan bir üretici değil, konusunda uzman, yaptığının en iyisini yapabilecek bir konumda olmayı hedefleyerek üretimimizi gerçekleştirdik ve gerçekleştirmeye devam edeceğiz.


Niçin Wilco diyenler için kısaca açıklamak gerekirse;

1) Ürün tüm dünyanın kabul ettiği en iyi standartlarda üretilmektedir.
2) Ürün içinde kullanılan ara musluk ve paslanmaz çelik örgülü esnek hortum gibi hazır parçalar konusunda uzman ülkelerin uzman firmalarından sağlanmaktadır.
3) Ürünün tüm plastik aksamı, metal çerçeveleri İstanbul / Tuzla daki tesislerimizde son teknoloji ile üretilmektedir.
4) Ürünlerimiz 5 sene garantili olup, 5 seneden sonra bile üretimden kaynaklanan bir hata olduğu anlaşılır ise ürünün arkasında olan firma anlayışımız 
söz konusudur.
5) Wilco ürünlerini satanları müşterimiz değil, "iş ortağımız" olarak görürüz.
6) Hiçbir işe kısa vadeli bakmayız, hep uzun vadeli bir bakış açısıyla işlerimize yön veririz.
7) Etik kurallara önem veririz. Haksız rekabet yaratacak işlerden; illegal üretimden ve satıştan kaçınırız. Kanunlara, ticari kurallara, ticari prensiplere ve ticari ahlaka saygılı olup, uygulayıcısı ve takipçisiyiz.
8) Son kullanıcı eğer üründen yana bir probleme sahipse problem bizimdir. Çözüm odaklıyızdır.
9) Biz jenerik isim değil, asla en ucuz ürün değil, mümkün olan en iyi fiyata, en kaliteli ürünü satmaktayız.

Banyolarda, estetik görünümüyle, kazandırdığı yer ile ve hijyenik tuvalet temizliğine katkı yapan gömme rezervuarlar "Wilco" markalı ise güvenle, yıllarca sorunsuz olarak kullanılabilir.